ДАБІ введено в експлуатацію два нових освітніх заклади у Волинській області

23.01.2020 - 14:43

На Волині продовжують розвивати мережу закладів освіти в населених пунктах. Так, на початку року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в регіоні введено в експлуатацію дві школи – у с. Осівці Камінь-Каширського району та у с. Любохини Старовижівського району.

Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Осівці по вул. Монахівка, 8 було розпочато ще у 2016 році у рамках реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку. Замовником виконання будівельних робіт виступив Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації. По завершенню усіх робіт у поточному році школу ввели в експлуатацію.

Освітній заклад розрахований на 220 учнів. У школі для навчання дітей створено необхідні умови – просторі класні кімнати, сучасні кабінети природничих наук, інформаційний центр, бібліотека, спортивний та актовий зали, ресурсні кімнати для інклюзивного навчання, блоки технічної та обслуговуючої праці, їдальня, спортмайданчики, ігрова зона та зона відпочинку.

У с. Любохини нова загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня розрахована на 198 учнів. У школі облаштовано 19 класних кімнат, 3 лабораторії, 2 кабінети інформатики та 3 майстерні.

 

Рубрики: Новости