ДАБІ відмовила у видачі дозволу на реконструкцію історичного будинку під готель

22.04.2021 - 18:45

З огляду на те, що факт демонтажу будинку Уткіна в центрі Києва викликав певний резонанс у суспільстві  Держархбудінспекція надає оперативну інформацію щодо об’єкту будівництва по  вулиці Симона Петлюри 29.

Так, за результатами розгляду заяви ТОВ «ПРИВАТ» про видачу дозволу на виконання будівельних робіт з реконструкції адміністративної будівлі під готель за адресою вул. Симона Петлюри (колишня вул. Комінтерну), 29 у Шевченківському районі міста Києва виявлено ряд зауважень. Зокрема до Держархбудінспекції не було подано погодження проектної документації із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, що суперечить вимогам ст. 5 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, а також не надано витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо наявного права власності або землекористування земельною ділянкою.

Враховуючи ці та інші порушення ДАБІ відмовила у видачі дозволу на реконструкцію історичного будинку під готель у центрі Києва.

Відмова у видачі дозволу на виконання будівельних робіт

Довідково: прибутковий будинок Івана Уткіна побудували наприкінці ХІХ – початку ХХ сторіччя у стилі неоренесанс. Це була єдина дореволюційна будівля кварталу між Жилянською, Льва Толстого, Петлюри та річкою Либідь.

Рубрики: Новости