ДАБІ у січні прийняла в експлуатацію реконструйовані дороги у Волинській та Полтавській областях

5.02.2020 - 14:52

На визначення одного з головних пріоритетів Уряду щодо будівництва та реконструкції автомобільних доріг в Україні Держархбудінспекція у межах своїх повноважень сприяє розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури.

 Так, у січні 2020 року було прийнято в експлуатацію реконструйовані автомобільні дороги державного значення Волинської і Полтавської областей. Відремонтовано ділянки доріг М-07 Київ-Ковель-Ягодин, Устилуг-Луцьк-Рівне, М-03 Київ-Харків-Довжанський.

               

Також у січні проведено капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення у Вінницькій області М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю) та відремонтовано мостовий перехід на дорозі М-18 в Запорізькій області.

Крім того, було прийнято в експлуатацію  реконструйований  шляхопровід через залізничну колію та підходи до нього на км 520+101 автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через м. Вінницю) Черкаської області.

Отже, ДАБІ і надалі готова надавати максимальну фахову допомогу та підтримку в реалізації державних програм сталого розвитку, зокрема, й щодо розбудови дорожньої інфраструктури.

Рубрики: Новости