ДАБІ сприятиме реалізації Дорожньої стратегії- 2020

27.01.2020 - 19:48

Держархбудінспекція визначає одним зі своїх пріоритетів надання фахової допомоги у  розбудові дорожньої інфраструктури

ДАБІ готова надавати цілковиту підтримку в реалізації державних програм сталого розвитку, зокрема, й щодо розбудови дорожньої інфраструктури. На цьому наголосила в.о. Голови Держархбудінспекції Олена Костенко після презентації «Дороги UA 2020», яку провели сьогодні, 27 січня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та Голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

У заході також взяли участь голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв, представники міжнародних фінансових організацій, профільних громадських організацій, дорожнього бізнесу, народні депутати України.

Після презентації в.о. Голови Держархбудінспекції України Олена Костенко зазначила, що відповідним структурним підрозділам ДАБІ будуть надані окремі доручення щодо забезпечення учасників інфраструктурних проектів необхідною методологічною допомогою. Крім того, оперативна видача дозвільних документів на об’єкти інфраструктури повинна бути в пріоритеті.

За словами Олени Костенко, у січні поточного року ДАБІ вже видала 5 дозволів та 9 сертифікатів на об’єкти дорожньої інфраструктури. Отже очільниця ДАБІ звертається до учасників ринку із закликом не шукати сумнівних посередників, які обіцяють вирішити питання, а подавати документи в законний спосіб.

Крім того, в.о. Голови Держархбудінспекції відзначила важливість питання якості доріг, що будуються:

«Дуже рада була почути від Голови «Укравтодору» про залучення незалежних європейських консультантів до проєктів, що реалізуються також за кошти держбюджету. Участь у процесі європейських консультантів має гарантувати як якісну підготовку документації, так і сприяти підвищенню рівня якості будівельних робіт», – наголосила Олена Костенко.

Очільниця ДАБІ відзначила, що лише спільним діями можливо забезпечити стовідсоткове та результативне виконання стратегічно важливих державних програм.

Як відзначив під час презентації Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук «в цьому році уряд поставив собі за мету збудувати рекордну кількість доріг – мінімум 4 тис. км якісних хороших доріг. Мова не про ямковий ремонт, а про нове будівництво або реконструкцію». Одним з найбільших пріоритетів на 2020 рік є проект будівництва бетонної дороги «Решетилівка-Дніпро».

Рубрики: Новости