ДАБІ сприятиме функціонуванню аграрного бізнесу

31.03.2021 - 19:28

Агропромисловий комплекс України на сьогодні є опорою української економіки, водночас функціонування аграрного бізнесу неможливе без об’єктів нерухомості, які використовуються для виробництва, зберігання і реалізації сільськогосподарської продукції, а також для потреб тваринництва. Разом з тим потрібно давати «зелене світло» іноземним інвестиційним проєктам з розбудови сучасного виробництва.

Визнаючи важливість даного напрямку очільник Держархбудінспекції Сергій Галіцин доручив керівникам структурних підрозділів взяти під особистий контроль питання, пов’язані з набуттям права на виконання будівельних робіт та введенням в експлуатацію об’єктів соціального та сільськогосподарського призначення. За потреби Держархбудінспекцією буде організовано та забезпечено вжиття заходів щодо надання вичерпних фахових консультацій з метою приведення документації у відповідність до законодавства.

40-19-ОД від 19.03.2021

Своєчасно отримані документи дозвільного характеру  сприятимуть вчасному освоєнню коштів з державного та місцевих бюджетів, що спрямовуються на будівництво об’єктів сільськогосподарського призначення, та ефективному використанню іноземних інвестицій задля спорудження високотехнологічних виробництв.

Рубрики: Новости