ДАБІ надає фахову консультаційну допомогу аграрному сектору

28.04.2021 - 18:51

В рамках урядової взаємодії Мінрегіону та Мінекономіки 16 квітня в приміщенні Держархбудінспекції Сергій Галіцин і заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Тарас Висоцький провели робочу зустріч із  представниками аграрного бізнесу. На зустрічі сторони розглянули кейси проблемних питань по об’єктам сільськогосподарського призначення Полтавської та Київської областей.

Так у ході зустрічі фахівцями ДАБІ було роз’яснено товариству «Сільськогосподарське підприємство Комбікормовий завод» які помилки наявні у документах, що подані для прийняття в експлуатацію об’єкта: «Розширення СПКЗ: Будівництво комбінату хлібопродуктів. Зерновий склад (силоси для зберігання зерна 2й пусковий комплекс) у місті Пирятин. Водночас замовнику будівництва надано перелік зауважень, які встановлені посадовою особою територіального органу ДАБІ під час огляду закінченого об’єкту будівництва.

По об’єктам Київської області фахівці ДАБІ зауважили, що реєстрація повідомлення про початок будівництва була неможлива з причини обтяження прав на використання земельної ділянки, а в декларації про готовність об’єкта до експлуатації в пункті 16 замовник помилково зазначив замість площі земельної ділянки площу забудови. Замовники будівництва погодились із зауваженнями та подякували за співпрацю.

Сергій Галіцин запевнив заступника Міністра та всіх присутніх, що і надалі ДАБІ всебічно допомагатиме фаховими консультаціями представникам аграрного бізнесу у питаннях, пов’язаних з набуттям права на виконання будівельних робіт та введенням в експлуатацію об’єктів сільськогосподарського призначення.

За підсумками зустрічі було підтверджено спільну готовність до подальшого розвитку співробітництва.

Нагадаємо: з метою створення умов та сприяння вчасному використанню коштів державного та місцевих бюджетів, що спрямовуються на будівництво об’єктів соціального та сільськогосподарського призначення Сергій Галіцин надав окреме доручення про фахову консультаційну допомогу представникам аграрного сектору.

Рубрики: Новости