ДАБІ ініціює початок тестування «електронного кабінету замовника»

29.08.2019 - 18:53

Держархбудінспекція спільно з міжнародним партнером Фондом «Євразія» (проект міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)») вже з 2 вересня розпочне тестування інформаційно-телекомунікаційної системи у сфері містобудівної діяльності – «Електронний кабінет».

Перед початком повноцінної роботи сервіс повинен бути протестований технічним розробником ТАРАS спільно з Держархбудінспекцією з метою з’ясування стадії готовності продукту, який у подальшому має забезпечувати надання якісних автоматичних адміністративних послуг у сфері будівництва.

Зазначене тестування проводитиметься з метою виявлення можливих технічних недоліків у роботі програми та оперативного їх усунення, що забезпечить якісне функціонування «Електронного кабінету».

Вказаний сервіс запроваджує автоматичність процесів прийняття рішень з декларативних процедур у будівництві,  що повністю усуне вплив людського фактору та зведе до мінімуму можливість виникнення корупційних ризиків між замовниками будівництва та органами держархбудконтролю.

Рубрики: Новости