ДАБІ довела правомірність дій щодо проектної організації – порушника

1.10.2019 - 16:42

Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Держархбудінспекції, чим підтвердив правомірність дій щодо порушника містобудівного законодавства ДП Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор».

Так, раніше Управлінням ДАБІ у Сумській області було виявлено факт внесення генеральним проектувальником Сумським ВКП ДП «Укрдіпродор» зміни до проектної документації з порушенням вимог чинного законодавства. У результаті таких дій на проектну організацію було накладено штраф у розмірі 158 580 грн.

Не погоджуючись з цим рішенням, ДП Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» звернулось до суду. Окружний адміністративний суд міста Києва позов проектної організації задовольнив та скасував постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України подала апеляційну скаргу, яку Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив, а відповідне рішення Окружного адміністративного суду міста Києва було скасовано.

Відтак проектна організація має сплатити до Державного бюджету накладений штраф у розмірі 158 580 грн.

Рубрики: Новости