ДАБІ долучається до діяльності правоохоронних органів з протидії нелегальній експлуатації автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів

26.10.2018 - 12:30

У приміщенні прокуратури Чернівецької області відбулась спільна нарада керівників правоохоронних та контролюючих державних органів регіону. Обговорювали питання протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

У нараді взяли участь представники Управління ДАБІ у Чернівецькій області. Про заходи, що вживаються, до суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію нафтопродуктів, та про шляхи боротьби із функціонуванням незаконних АЗС на території регіону розповів начальник територіального підрозділу Денис Гаврилюк. Зокрема, він ознайомив присутніх з новою концепцією поетапного огляду виконання будівельних робіт, що має стати дієвим механізмом реформування системи держархбудконтролю та боротьби з недобросовісними забудовниками.

Крім того, присутнім презентували пілотний проект «Прозора ДАБІ: зміна підходів, орієнтир на відкритість, прозорість» як взірець ефективної онлайн-платформи електронного урядування.

За результатами зустрічі учасники підписали постанову спільної наради щодо подальших заходів з протидії нелегальній діяльності АЗС/АГЗП та незаконній реалізації нафтопродуктів у Чернівецькій області. Крім того, вони прийняли рішення про створення міжвідомчої робочої групи з представників правоохоронних та контролюючих органів.

Рубрики: Новости