БТІ КИЇВ

Введення в експлуатацію

Введення будинку в експлуатацію. На сьогоднішній день велика кількість людей віддають перевагу приватним будинкам, які мають масу переваг перед квартирою в багатоповерховому будові. Це не дивно, адже така споруда відрізняється підвищеним рівнем комфорту, відсутністю стороннього шуму з боку сусідів, наявністю особистої території біля житлового будинку і багатьма іншими перевагами. Найчастіше власники земельних ділянок приймають рішення про будівництво власного будинку або котеджу, орієнтуючись при цьому на особисті переваги при плануванні житлових приміщень.

Важливість отримання документів про введення в експлуатацію. Всім власникам нової споруди необхідно пам’ятати про те, що в обов’язковому порядку необхідно узаконити будівництво. Поява нової будівлі на власній ділянці зовсім не означає автоматичне привласнення прав власності на об’єкт. Слід отримати документ, який визначає придатність споруди для проживання в ній.

У тому випадку, коли відсутня акт введення в експлуатацію Україна, господар будівлі не зможе прописатися в ньому, виникнуть труднощі з продажем нерухомості. Також відсутність документа унеможливлює підключення до електромережі, водопостачання та опалення будинку.

Введення будинку в експлуатацію – необхідний етап, який необхідно пройти, щоб отримати право власності на будинок і всі будівлі до нього. Після оформлення акта введення в експлуатацію відбувається отримання реєстрації на право власності.

Планувати введення в експлуатацію будівлі необхідно ще до того, як почнеться будівництво житлового будинку. Для цього майбутньому господарю нерухомості слід ознайомитися з правилами та нормами будівництва. Це дозволити уникнути штрафів і негараздів з законодавчими органами.

Введення будинку в експлуатацію

Дії, необхідні для введення нерухомості в експлуатацію. Для того щоб процес введення житла в експлуатацію відбувався без ускладнень, рекомендується дотримуватися наступної послідовності дій. По-перше, власнику нерухомості необхідно отримати документ, який підтверджує закінчення будівництва. Крім цього, необхідний задокументований перелік виконаних робіт та список організацій, які займалися будівництвом.

Наступний етап полягає в перевірці готовності будинку до експлуатації. Для цього створюється спеціальна комісія, що перевіряє всі необхідні документи і відповідність споруди раніше розробленим планом. Перевірці підлягають особливості прокладання комунікацій, а також відповідність будівництва заявленому рівню. Таким чином, визначається придатність споруди для проживання в ній людей.

Після цього здійснюється подача заяви для виконання введення в експлуатацію приватного будинку. В даному випадку заявник подає такі документи:

  • правовстановлюючі документи;
  • дозвіл на здійснення будівельних робіт;
  • план земельної ділянки;
  • документи, які підтверджують дотримання технічних вимог;
  • акт введення будинку в експлуатацію.

Після перевірки всіх наданих заявником документів здійснюється введення об’єкта в експлуатацію, що підлягає підтвердженню у встановленій формі. У разі виявлення порушень в оформленні перерахованих вище документів або їх відсутності в дозволі на введення об’єкту в експлуатацію може бути відмовлено.

Тільки після отримання відповідного дозволу заявник може приступити до оформлення прав власності на нерухоме майно. Успішне отримання дозволу на увазі повідомлення місцевих органів влади і пожежної безпеки про введення в експлуатацію нового будинку. Потім відбувається підключення всіх необхідних комунікацій до будівлі.

Для випадків, коли має місце самовільне будівництво нерухомості, передбачений порядок введення в експлуатацію самобуду. Даний процес складається з наступних основних етапів:

  • отримання технічного паспорта на об’єкт;
  • акт про проведення технічної експертизи;
  • зняття позначки про самовільне будівництво;
  • оформлення та отримання прав власності.

При невиконанні умов, відповідно до яких відбувається отримання акта про введення в експлуатацію, виникають наступні проблеми. По-перше, будівля не може бути підключено до мереж і інженерних систем. По-друге, важко оформлення права власності, разом з цим можливість продати або передати своє майно.

Таким чином, введення будівлі в експлуатацію передбачає комплекс заходів, спрямованих на прийняття в експлуатацію об’єктів із завершеним будівництвом на підставі сертифіката відповідності.

Введення приватного будинку в експлуатацію, який не передбачає залучення підрядників, здійснюється на підставі технічного обстеження основних конструкцій об’єкта. Порядок введення об’єкта в експлуатацію визначається відповідними нормативно-правовими актами.

У тому випадку, коли відбувається самовільне будівництво будівлі на земельній ділянці, потрібно якомога швидше самобуд узаконити. Це дозволить оформити документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

Таким чином, введення будівлі в експлуатацію передбачає комплекс заходів, спрямованих на прийняття в експлуатацію об’єктів із завершеним будівництвом на підставі сертифіката відповідності.

Введення приватного будинку в експлуатацію, який не передбачає залучення підрядників, здійснюється на підставі технічного обстеження основних конструкцій об’єкта. Порядок введення об’єкта в експлуатацію визначається відповідними нормативно-правовими актами.

У тому випадку, коли відбувається самовільне будівництво будівлі на земельній ділянці, потрібно якомога швидше самобуд узаконити. Це дозволить оформити документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно. Разом з цим власник об’єкта отримує можливість розпоряджатися нерухомістю (здійснювати продаж, дарування або передачу будинку).

Всі об’єкти, які підлягають процедурі введення будинків в експлуатацію, повинні в обов’язковому порядку відповідати раніше розробленим проектом і нормативним вимогам щодо будівель і споруд.

Здача в експлуатацію приватного будинку

Професійні послуги з узаконення будівництва надає своїм клієнтам допомогу в здійсненні здача об’єкта в експлуатацію. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, надають професійні послуги з узаконення будівель як житлового, так і нежитлового фонду. Послуги надаються фізичним і юридичним особам по всій території України.

Фахівці нашої компанії проводять професійні консультації з усіх виникаючих у клієнтів питань. Завдяки індивідуальному підходу до вирішення кожного завдання, замовник отримує можливість оформити здача будинку в експлуатацію в найкоротші терміни.

Здача в експлуатацію приватного будинку є необхідною вимогою для кожного будинку. Без дотримання всіх умов, згідно з якими відбувається введення в експлуатацію об’єкта, оформлення прав власності на нерухомість не представляється можливим. У тому випадку, коли на вашій земельній ділянці завершено будівництво котеджу або приватного будинку, рекомендуємо звернутися в нашу компанію як можна швидше. Ми надаємо професійну допомогу в процесі введення об’єктів в експлуатацію.

Введення в експлуатацію ціна залежить від безлічі факторів. Серед них: наявність необхідних документів, відповідність споруди заявленому плану діяльності, терміновість отримання дозволу.

Таким чином, звернувшись в нашу компанію, кожен клієнт зможе вирішити задачу здача приватного будинку в експлуатацію максимально результативно за демократичними цінами. Терміни виконання робіт обумовлюються в кожному, окремо взятому випадку.