БТІ КИЇВ

Перепланування приміщення

Узаконення перепланування квартири. Купуючи квартиру, люди нерідко прагнуть змінити житлову площу, адаптувавши її під свої параметри. Найчастіше це пов’язано з необхідністю максимально використовувати житловий простір і економією квадратних метрів.

Знесення стіни або перегородки, установка нових стін – всі дії підпорядковані одній меті. Господар квартири прагне зробити її більш функціональною і в той же час комфортної для проживання. Таким чином, мова йде про перепланування приміщення.

На жаль, не всі власники нерухомості знають про те, що зміна стандартного планування житлових приміщень повинно бути підтверджено документально. Перепланування квартири Україна – дія, яка підлягає підтвердженню у відповідних структурах.

Плануючи продаж нерухомого майна, власник квартири може зіткнутися з такими труднощами. В процесі оформлення купівлі-продажу нерухомості існує можливість виявлення незаконних перепланувань і споруд. Даний факт ставить під загрозу продаж квартири в цілому. Адже без відповідних документів угода не може бути здійснена. Саме тому багато людей задаються питанням, як узаконити перепланування квартири Київ.

Особливості зміни планування квартири. Перепланування та введення в – документальне підтвердження безпеки проведених змін житлової площі. Даний процес передбачає вивчення можливості впливу змін квартири на безпеку мешканців всього будинку. Адже непоодинокі випадки, коли внаслідок відсутності необхідних знань може бути поставлена ​​під загрозу цілісність всього будинку. Йдеться про самовільне знесення несучих стін. Найбільшу небезпеку становлять подібні зміни на першому поверсі будівлі. Під загрозою може опинитися стійкість всієї конструкції будинку.

У зв’язку з цим настійно рекомендуємо проводити тільки ті види ремонту, які не впливають негативно на безпеку багатоквартирного будинку. Найкраще, якщо власник отримає документи для узаконення перепланування до початку будівельних робіт.

В цілому, всі перепланування квартир умовно поділяються на два види:

  • Незначні зміни в приміщеннях: зміщення стін між кімнатами, видалення деяких перегородок без втручання в несучі конструкції.
  • Значні перепланування: зміни конфігурації житлового приміщення, при яких має місце втручання в несучу конструкцію будинку. До даного виду змін відносяться об’єднання кімнат з балконами і лоджіями.

Крім цього, в деяких випадках проводиться реконструкція квартир. Її перший вид – це класична перепланування квартири. Вона полягає в збільшенні площі однієї з кімнат за рахунок інших приміщень. Наступним видом реконструкції є перепланування, при якій необхідно отримати відповідний дозвіл. Даний вид зміни квартири вимагає попередніх розрахунків і складання проекту.